Iga Świątek po trudnym ćwierćfinałowym meczu z Jeleną Rybakiną pożegnała się z Australian Open i po turnieju jasno zaznaczała, że ma nad czym myśleć i pracować, by grać lepiej i zwyciężać. Teraz pokazała, co robiła w czasie wolnym w Australii i nie zapomniała o ważnym ogłoszeniu.
Iga Świątek z pewnością liczyła na lepszy wynik w Melbourne i skompletowane karierowego Wielkiego Szlema, gdyż jest to jedyny turniej tej rangi, którego nie ma jeszcze w swojej kolekcji. Polka z marzeniami musi poczekać do następnego razu, a teraz w swoim najnowszym poście zaznaczyła, że złapała kilka dni oddechu w Australii i ogłosiła, że wraca na kort.
"Kilka dni blisko natury. Australio, naprawdę mnie masz. 🌊☺️ Miałam trochę czasu na relaks i refleksję nad ostatnimi tygodniami tutaj. Teraz czas wrócić na kort 🎾" — napisała Iga Świątek w swoim wpisie na Instagramie. Do posta Polka dodała kilka zdjęć z Australii, która najwyraźniej znów ja oczarowała.
Iga Światek nie zwalnia tempa, a sezon dopiero się rozkręca. Wiceliderka rankingu WTA już za chwilę pojawi się w Doha, gdzie w dniach 8-14 lutego odbędzie się turniej WTA rangi 1000.
Polka ma świetne wspomniana ze stolicy Kataru, gdyż wygrywała tam trzy razy z rzędu w latach 2022-2024. Na relacje z tenisa zapraszamy do Przeglądu Sportowego Onet.
Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco
2026-02-02T13:01:13Z